Magazin előfizetés
Kép
Hírek

Öt magyar érmet nyertek atlétáink az U23-as Európa-bajnokságon

Fantasztikus teljesítményt nyújtottak a magyar fiatalok az U23-as Európa-bajnokságon, ahonnan 5 éremmel és számos Top 10-es helyezést elérve térhettek haza.

2023. július 17.

Kép
Hírek

Aleksandr Sorokin megdöntötte saját 24 órás világcsúcsát a veronai EB-n

319,614 km – ez az a táv, amit a litván ultrafutó megtett a 2022. szeptember 17-18-ai olaszországi viadalon.

2022. szeptember 18.

Kép
Hírek

Kozák Luca gátfutó ezüstérmet szerzett a müncheni Európa-bajnokságon

Kozák Luca fantasztikus teljesítménnyel, saját országos csúcsát megjavítva lett második a müncheni Európa-bajnokságon.

2022. augusztus 22.

Kép
Hírek

A müncheni Európa-bajnokságon a házigazdák atlétája, Richard Ringer és a lengyel Aleksandra Lisowska győztek a maratoni futamon

Ráadásul a német futó éppen a befutót tette elképesztően izgalmassá, hiszen alig néhány méterrel a cél előtt hajrázta le az izraeli Maru Teferit.

2022. augusztus 15.

Kép
Edzés

„Ha kívánhatnék bármit egy jótündértől, nem kívánnám azt, hogy legyen meg mind a két karom, mert én így vagyok az, aki vagyok” – interjú Boronkay Péter paratriatlonistával

Boronkay Péter a legeredményesebb hazai paratriatlonista, aki a sportág valamennyi versenyszámában nyert többször is világ- és Európa bajnoki címet, paralimpikonként szerepelt a 2016-os a riói paralimpián, de rendszeresen ér el dobogós sikereket ép sporttársai között hazai triatlon és futóversenyeken.

2022. április 26.

Kép
Hírek

A hétvégi Budapest Bajnokságon több atlétánknak is sikerült EB szintet érő eredményeket elérnie

A koronavírus-járvány miatt két naposra bővült esemény a SYMA Csarnokban felállított 200 méteres fedettpályán zajlott.

2021. február 1.

Kép
Hírek

„…Szeretnék 80 évesen is futni, sokáig élni és mindig mosolyogni” – beszélgetés a tehetséges és ifjú atlétával, Csuta Dorottyával

Csuta Dorottya január első napjaiban skót ifjúsági bajnokságot nyert 3000 méteren, egyben egyéni csúcsot futott (9:42.96). Idejével kvalifikálta magát az ifjúsági Európa bajnokságra. Dorottya csupán 16 éves lesz, de felnőttekre is ritkán jellemző elszántsággal és céltudatossággal építi atléta karrierjét. Mindenesetre a fiatal tehetségről jó eséllyel nem utoljára hallunk és írunk itt, a Runner’s World online felületén.